Προϊόντα
CBD Vape Manufacturer Classic μίας χρήσης 2G CBD Vape Pen
1. Δεξαμενή: 1ml / 2.0ml 2. Αντίσταση: 1.4±0.1Ω 3. Εισαγωγή λαδιού: 4 τρύπα 1.9mm έκαστη 4. Μπαταρία: 350mAh (USBC Charging) 5. Διαστάσεις: 22.3*10.7*101mm 6. Καθαρό Βάρος:22g 7. Τάση:3.3V-3.7V-4.2V
Λειτουργία
CBD Vape Manufacturer Classic μίας χρήσης 2G CBD Vape Pen
Για περισσότερες λεπτομέρειες, μη διστάσετε να επικοινωνήσετεWhatsApp:+86 15986647278
1. Παράμετρος
1. Δεξαμενή: 1ml / 2.0ml
2. Αντίσταση: 1,4±0,1Ω
3. Εισαγωγή λαδιού: 4 τρύπες 1,9 mm η καθεμία
4. Μπαταρία: 350 mAh (φόρτιση USB)
5. Διαστάσεις: 22,3*10,7*101mm
6. Καθαρό Βάρος:22g
7. Τάση:3.3V-3.7V-4.2V
2. Χαρακτηριστικό:
1. Εισπνεύστε ενεργοποιημένο, Κεραμικό θερμαντικό στοιχείο
2. Το ορατό παράθυρο, το σχήμα μπορεί να προσαρμοστεί
3. Γρήγορο και εύκολο ξεφύλλισμα κορυφής
4. Τεχνολογία διπλού καναλιού αέρα
5. Χρώμα προσαρμογής, αυτοκόλλητο/Φινίρισμα ψησίματος
6. Κάτω φόρτιση USBC








Hot Tags: Κίνα προσαρμοσμένη κενή 2ml hhc ζωντανή ρητίνη ατμού μίας χρήσης, προμηθευτές - εργοστασιακή απευθείας χονδρική πώληση, Κίνα προσαρμοσμένη κενή 2ml hhc ζωντανή ρητίνη κατασκευαστές ατμού μίας χρήσης, προμηθευτές - εργοστασιακοί άμεσοι προμηθευτές χονδρικής, εργοστάσιο, επαναφορτιζόμενο ατμό, κουπόνι ατμού δροσερό αεράκι, συστατικά ενεργειακών ποτών, στυλό ατμού χωρίς νικοτίνη, αρωματικές ύλες ποιότητας τροφίμων χωρίς λάδι, ατμέλαια
| GZ-20Μια παράμετρος | |
| Μέγεθος (Μ x Π x Υ) | 10,7*22,3*101 χλστ |
| Καθαρό βάρος | 21g |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 2.%7β%7β1%7δ}ml |
| Τρύπα εισαγωγής λαδιού | 4 τρύπες, μέγεθος οπής 1,6 mm (προσαρμοσμένο μέγεθος τρύπας) |
| Χωρητικότητα | 350 mAh |
| Αντίσταση φυσιγγίου | 1,4±0,1 ωμ |
| Υλικό | 1.προϊόν αλουμινίου 2.προσαρμοσμένα χρώματα |
| χαρακτηριστικό | 1.Κεραμικό Θερμαντικό Στοιχείο 2.Ρυθμίστε την τάση Πράσινο - 3.3V Μπλε - 3.7V Κόκκινο - 4.2V 3. Έλεγχος κουμπιών: on/off, προθέρμανση & ρύθμιση τάσης 4. Ορατό παράθυρο, ενεργοποιημένη η εισπνοή 5. Κάτω φόρτιση USBC |
| Πακέτο | 40 τεμάχια σώματος κασέτας κάθε δίσκος Συσκευασμένο σε κουτί |
Hot Tags: Κίνα προσαρμοσμένη κενή 2ml hhc ζωντανή ρητίνη αναλώσιμου ατμού, προμηθευτές - εργοστασιακή απευθείας χονδρική πώληση2024, Κίνα προσαρμοσμένη κενή 2ml hhc ζωντανή ρητίνη ατμού μίας χρήσης, προμηθευτές - άμεση χονδρική στο εργοστάσιο2024 προμηθευτές, εργοστάσιο, Cbd Vape Tank, natural exiet, an natural,ef, χυμός χωρίς νικοτίνη, Premium Thc Cartridge Choices, στυλό για κερί, κιτ στυλό Οντάριο
Δημοφιλείς Ετικέτες: Κατασκευαστής ατμίσματος cbd κλασικό στυλό ατμού μίας χρήσης 2g cbd, Κίνα κατασκευαστής ατμίσματος κλασικού αναλώσιμου 2g cbd, προμηθευτές, εργοστάσιο
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
ΠιοΚαλύτερος ατμιστήρας μίας χρήσης
ΠιοΑνταλλακτικό Thc Cbd Vape Pen
ΠιοΚαυτές πωλήσεις Ελαφρύ πολυτελές επιχρυσωμένο δερμάτ...
ΠιοNEW TRENDING DUAL COIL CBD/THC/HHC VAPE BOX MOD
ΠιοΠρομήθεια εργοστασίου Φτηνή τιμή 1G/2G Άδειο στυλό α...
ΠιοΧονδρική 1ml Χωρητικότητα Άδειο ηλεκτρονικό τσιγάρο ...
Αποστολή ερώτησής




