Προϊόντα
Best Seller 2G Dual Chamber CBD στυλό μίας χρήσης
Δυνατότητα DV20A: Ατμιστής μίας χρήσης 3 ΣΕ 1 CBD
Διακόπτης γεύσης: Πιέστε το άκρο του στόματος για να αλλάξετε γεύσεις, (διακόπτης προς τα αριστερά, το αριστερό δοχείο ανοιχτό μπλε, το διακόπτη στο μεσαίο, το μεσαίο δοχείο ανοιχτό μπλε/πράσινο, το διακόπτη προς τα δεξιά, το δεξί δοχείο ανοιχτό πράσινο)
Λειτουργία
Best Seller 2G Dual Chamber CBD στυλό μίας χρήσης
Ατμιστής μίας χρήσης 3 ΣΕ 1 CBD, μπορείτε να γεμίσετε δύο διαφορετικά λάδια σε μία συσκευή, επίσης αναμίξατε δύο γεύσεις στη μέση και αλλάξτε την άκρη του στόματος για να αλλάξετε τις γεύσεις προς τα αριστερά ή προς τα δεξιά.
| Μέγεθος (Μ x Π x Υ) | 31*16 x 100 χλστ |
| Καθαρό βάρος | 40.4g |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 2 γραμμάρια (2*1 ml) |
| Τρύπα εισαγωγής λαδιού | 4 τρύπες, μέγεθος οπής 1,6 mm (προσαρμοσμένο μέγεθος τρύπας) |
| Χωρητικότητα | 350 mAh |
| Αντίσταση φυσιγγίου | Πηνίο χαλαζία +σύρμα SS316 |
| Υλικό | PCGT με ανοξείδωτο χάλυβα |
| Φόρτιση | Φόρτιση USBC |
| χαρακτηριστικό | 1. ΠΟΛΥ-γεύση σε μία συσκευή. 2. Γρήγορο και εύκολο γέμισμα από πάνω, ορατό παράθυρο. 3. Το κύπελλο λαδιού ανάβει όταν αλλάζετε γεύσεις 4. Ρύθμιση κουμπιού on/off, για να αποτρέψει τα παιδιά από το κάπνισμα και να αποτρέψει την αυτόματη ενεργοποίηση στην τσέπη, πιο ασφαλής. 5. Κάντε κλικ στο κουμπί 5 φορές ενεργοποίηση/απενεργοποίηση της συσκευής. 6. Κάντε κλικ στο κουμπί 2 φορές για προθέρμανση. 7. Κάντε κλικ 3 φορές για να ρυθμίσετε την τάση Πράσινο φως - 3. Έξοδος 3V Μπλε φως - 3.7V Έξοδος Κόκκινο φως - 4. Έξοδος 2V 7. Πιέστε το Mouth tip για να αλλάξετε τη γεύση, να επιλέξετε οποιαδήποτε γεύση ή να απολαύσετε δύο γεύσεις ταυτόχρονα. 8. Κάτω φόρτιση USBC 9. Χωρίς μόλυβδο, υλικό ποιότητας τροφίμων 10. Το χρώμα του κουμπιού δείχνει την ισχύ της μπαταρίας όταν καπνίζετε Πράσινο(100%-75%) Μπλε(75%6-25%) Κόκκινο(25%-0%) |
| Πακέτο | 40 κομμάτια ατμού σε κάθε Δίσκο Συσκευασμένο σε κουτί |
Αν ψάχνατε για πώληση ατμού μίας χρήσης CBD, επικοινωνήστε μαζί μου μέσω των παρακάτω πληροφοριών και μπορεί να λάβετε πολύ χαμηλότερες τιμές χονδρικής, όποια και αν είναι η ερώτηση και το αίτημά σας, είμαστε πάντα εδώ έτοιμοι να σας βοηθήσουμε.
Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε με τη Lisa, WhatsApp:+86 15986647278




Δημοφιλείς Ετικέτες: best seller 2g διπλού θαλάμου cbd στυλό ατμού μίας χρήσης, Κίνα best seller 2g dual chamber cbd προμηθευτές ατμιστήρα μίας χρήσης, εργοστάσιο
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
ΠιοΕπαναγεμιζόμενο στυλό Cbd Vape Uk
ΠιοGZH2-10Ένας ατμιστής Cbd μιας χρήσης πολλαπλών γεύσεων
ΠιοCBD Oil Rechargeable Vape Kit Κατασκευαστής, καλής π...
Πιο3-στο-1 Ατμιστή μίας χρήσης με πάτημα κουμπιού
Πιο2024 Νέα Προϊόντα Live Resin Vape Pen HHC μιας χρήσης
ΠιοΣυσκευή μίας χρήσης VCARD 4g HHC-O Blend Live Resin ...
Αποστολή ερώτησής




