Προϊόντα
THC Live Resin Μίας χρήσης 2G Vape Pen Purest Taste
Το καλύτερο κοστούμι για συσκευή ατμού μίας χρήσης ζωντανής ρητίνης, κάντε κλικ στο κουμπί 2 φορές στο λάδι θέρμανσης 15s, βελτιώστε την έκθεση ατμίσματος σας.
Λειτουργία
THC Live Resin Μίας χρήσης 2G Vape Pen Purest Taste
Κομψό και εξαίσιο στυλό ατμού μίας χρήσης 2ml thc, το GZ20A είναι φιλικό για ζωντανό ρητινέλαιο. Το κουμπί μπορεί να προθερμάνει γρήγορα το παχύ λάδι για 15 δευτερόλεπτα, το ορατό παράθυρο σας βοηθά επίσης να προσδιορίσετε γρήγορα την κατάσταση της ζωντανής ρητίνης, να αποφύγετε την καύση. Αφού γεμίσετε το λάδι σας, απελευθερώστε το πλήρες δυναμικό της εμπειρίας σας με αυτά τα ισχυρά κανναβινοειδή, από τη γεύση μέχρι την ισχύ.


| Παράμετρος | |
| Τύπος: | Επαναφορτιζόμενη μιας χρήσης |
| Διάσταση: | 10,7*22,3*101 χλστ |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 350 mAh |
| Χωρητικότητα δεξαμενής: | 2ML |
| Τάση εξόδου | 3.6V |
| Αντίσταση | 1.4Ω |
| Δραστηριοποίηση: | Εισπνοή Ενεργοποιήθηκε |
| Τρύπα εισαγωγής: | 4*1,6 χλστ |
| Υλικό δεξαμενής: | PCTG με ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό πηνίου: | Κεραμικό πηνίο |
| Έλεγχος κουμπιού: | Ενεργοποίηση/απενεργοποίηση, Προθέρμανση και Ρύθμιση τάσης |
| Φινίρισμα περιβλήματος: | Καουτσούκ ματ χρώμα (απαλή αφή)/ Αυτοκόλλητα |
| Θύρα φόρτισης: | Τύπος C USB |
|
Παρέχουμε επίσης σειρές ODM/OEM, καλώς ήρθατε να επικοινωνήσετε με τη Lisa για να εκφράσετε τις ιδέες σας, 24-ώρες στο διαδίκτυο WhatsApp:+86 17369498729 Αποδεχτείτε την προσαρμογή
|
|
|
|
|

Δημοφιλείς Ετικέτες: thc ζωντανή ρητίνη μίας χρήσης στυλό ατμού 2g καθαρότερη γεύση, Κίνα thc ζωντανή ρητίνη μίας χρήσης 2g στυλό ατμίσματος με καθαρότερη γεύση προμηθευτές, εργοστάσιο
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αποστολή ερώτησής





