Προϊόντα

Εισπνεύστε Activated Auto Draw 1ML CBD Vape μιας χρήσης
V10: ατμιστής μίας χρήσης cbd με 1.0ML, σταθερή ποιότητα και καλύτερη τιμή για το απλό αντικείμενο, μπορείτε να εισπνεύσετε τη δραστηριότητα και χωρίς κανένα κουμπί για να το ελέγξετε.
Λειτουργία
Εισπνεύστε Activated Auto Draw 1ML CBD Vape μιας χρήσης
Οι λεπτομέρειες για το V10 όπως η παρακάτω εικόνα, είναι ατμός μιας χρήσης 1ml και μπορεί να γεμίσει το λάδι για τα THC,HHC,D8,D9,D10, αν ενδιαφέρεστε για αυτό, επικοινωνήστε με την Edith sun μέσω Wetchat/ whatsapp:15818383206



| Παράμετρος | |
| Μέγεθος (Μ x Π x Υ) | 19,9*10*89,3 χλστ |
| Καθαρό βάρος | 21.1g |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 1.%7β%7β1%7δ}ml |
| Τρύπα εισαγωγής λαδιού | 4 οπές, μέγεθος οπής 1,6 mm (προσαρμοσμένο μέγεθος τρύπας) |
| Χωρητικότητα | 350 mAh |
| Αντίσταση φυσιγγίου | Κεραμικό πηνίο 1,3 ohm |
| Υλικό | PCGT με ανοξείδωτο χάλυβα |
| Φόρτιση | Φόρτιση USBC |
| χαρακτηριστικό | 1. Εισπνεύστε ενεργοποιημένο, Κεραμικό θερμαντικό στοιχείο 2. Το ορατό παράθυρο, το σχήμα μπορεί να προσαρμοστεί 3. Γρήγορο και εύκολο ξεφύλλισμα κορυφής 4. Τεχνολογία διπλού καναλιού αέρα 5. Χρώμα προσαρμογής, αυτοκόλλητο/Φινίρισμα ψησίματος 6. Κάτω φόρτιση USBC |
| Πακέτο | 50 κομμάτια ατμού σε κάθε Δίσκο Συσκευασμένο σε κουτί |
Δημοφιλείς Ετικέτες: εισπνεύστε ενεργοποιημένο αυτόματο τράβηγμα 1 ml cbd ατμού μίας χρήσης, Κίνα εισπνεύστε ενεργοποιημένο αυτόματο τράβηγμα 1 ml cbd προμηθευτές ατμού μίας χρήσης, εργοστάσιο
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αποστολή ερώτησής
