Προϊόντα
Συσκευές ατμού μίας χρήσης CBD διπλής γεύσης, κοστούμι για THC Delta-8 HHC Oil
Double Flavor CBD Disposable Vapes DV20A που χρησιμοποιείται για υψηλού ιξώδους Oil Stand μίας χρήσης Με 2 δοχεία χωρητικότητας 1g , Έρχεται με 2 διαφορετικές χρήσεις δοχείου για 2 γεύσεις Λάδι, υπάρχει φόρτιση USB τύπου C στο κάτω μέρος, στυλό DV20A Vape που χρησιμοποιείται για THC Delta{6 }} Λάδι HHC.
Λειτουργία
Συσκευές ατμού μίας χρήσης CBD διπλής γεύσης, κοστούμι για THC Delta-8 HHC Oil
Το DV20A είναι το απόλυτο ατμό μιας χρήσης για καπνιστή. Αυτή η καινοτόμος συσκευή συνδυάζει δύο γεύσεις σε έναν κομψό σχεδιασμό, επιτρέποντας στους χρήστες να απολαμβάνουν μια ποικιλία γεύσεων με βολικό και διακριτικό τρόπο. Με έγχυση THC-Delta-8, αυτό το ατμό προσφέρει μια μοναδική και ανεβασμένη εμπειρία. Είτε είστε έμπειρος λάτρης της κάνναβης είτε αρχάριος που εξερευνά τον κόσμο της THC, αυτός ο ατμός μιας χρήσης είναι ιδανικός για χρήση εν κινήσει. Απλώς εισπνεύστε και απολαύστε τα γευστικά σύννεφα. Το DV20A έχει σχεδιαστεί με γνώμονα την ανθεκτικότητα και την αξιοπιστία, εξασφαλίζοντας μια μακροχρόνια και απολαυστική εμπειρία ατμίσματος. Ανακαλύψτε την απόλυτη απόλαυση δύο γεύσεων και THC-Delta-8 με το DV20A. Θα απολαύσετε δύο πιο αγνές μεμονωμένες γεύσεις και ανάμεικτη γεύση ταυτόχρονα πιέζοντας το επιστόμιο. Και έχει λειτουργία προθέρμανσης, ένα κουμπί πραγματοποιεί όλες τις λειτουργίες. Κάντε κλικ στο κουμπί 5 φορές για να ενεργοποιήσετε/απενεργοποιήσετε τη συσκευή ατμίσματος, κάντε κλικ στο κουμπί 2 φορές για προθέρμανση και κάντε κλικ στο κουμπί 3 φορές για να ρυθμίσετε την τάση. Η χωρητικότητα της μπαταρίας 350 mAh σάς επιτρέπει να ατμίζετε όλη την ημέρα και η φόρτιση τύπου c από κάτω διασφαλίζει ότι οι περίοδοι ατμίσματος σας είναι αδιάκοπες.
ΛΑΒΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ (Επικοινωνήστε με τη Lisa, WhatsApp:+8617369498729)
Συσκευές ατμού μίας χρήσης CBD Double Flavor, Suit For THC Delta-8 HHC Oil Προδιαγραφή:
Χαρακτηριστικό του προϊόντος:
| Χωρητικότητα: | 2*1 ml (Προσαρμοσμένο) |
| Μέγεθος: | 31*16 x 100 χλστ |
| Μπαταρία: | 350 mAh |
| Καθαρό βάρος: | 40.4g |
| Αντίσταση: | 1,3 ohm |
| Τρύπες εισαγωγής: | 4*1,6 χλστ |
| Τάση λειτουργίας: | 3.6v |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι & PCTG |
| Φόρτιση: | Θύρα φόρτισης τύπου C |
| Κατάλληλο για: | Live Resion/HHC/ Distilate Oil / THC Oil |
| Εισπνέω: | Κρατήστε το κουμπί για να καπνίσετε |
| Χρωματιστά: | Μαύρο, Ασημί, Κόκκινο, Μπλε (ΠΑΝΩ από 3000 τεμ OEM προσαρμοσμένο καλωσόρισμα) |
| Χαρακτηριστικό: |
1. ΠΟΛΥ-γεύση σε μία συσκευή. 2. Γρήγορο και εύκολο γέμισμα από πάνω, ορατό παράθυρο. 3. Ρύθμιση κουμπιού on/off, για να αποτρέψει τα παιδιά από το κάπνισμα και να αποτρέψει την αυτόματη ενεργοποίηση στην τσέπη, πιο ασφαλής. 4. Κάντε κλικ στο κουμπί 5 φορές για ενεργοποίηση/απενεργοποίηση της συσκευής. 5. Κάντε κλικ στο κουμπί 2 φορές για προθέρμανση. 6. Κάντε κλικ 3 φορές για να ρυθμίσετε την τάση Πράσινο φως - 3.Έξοδος 3V, Μπλε φως - 3.7V έξοδος,Κόκκινο φως - 4.Έξοδος 2V 7. Πιέστε το Mouth tip για να αλλάξετε τη γεύση, να επιλέξετε οποιαδήποτε γεύση ή να απολαύσετε δύο γεύσεις ταυτόχρονα. 8. Έγχρωμο LED κουμπιού που εμφανίζει την ισχύ της μπαταρίας κατά την εισπνοή, Πράσινο(100%-75%) Μπλε(75%-25%) Κόκκινο(25%-0%) 9. Κάτω φόρτιση USBC 10. Χωρίς μόλυβδο, υλικό ποιότητας τροφίμων 11. Κρατήστε πατημένο το κουμπί για να καπνίσετε |
| Πακέτο: | 40 τεμάχια σώματος ατμού κάθε δίσκος, συσκευασμένα σε κουτί |







Τι λέτε για την ποιότητα των προϊόντων σας;
Όλα τα εμπορεύματα πρέπει να περάσουν τουλάχιστον 5 διαδικασίες δοκιμών ποιότητας.για να διασφαλιστεί ότι τα προϊόντα είναι σε καλή κατάσταση.
1: υλικό που έρχεται στο εργοστάσιο,
2: μισοτελειωμένο μέρος,
3: ολόκληρο κιτ,
4: διαδικασία δοκιμής,
5: επανέλεγχος πριν από τη συσκευασία.
Δημοφιλείς Ετικέτες: συσκευές ατμίσματος μίας χρήσης διπλής γεύσης cbd, κοστούμι για thc delta-8 hhc oil, Κίνα διπλής γεύσης cbd συσκευές ατμίσματος μίας χρήσης, κοστούμι για thc delta-8 προμηθευτές λαδιού hhc, εργοστάσιο
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αποστολή ερώτησής



