Προϊόντα
Δημοφιλέστερη μηχανή πλήρωσης κάνναβης GT10+ 0,5ml/1ml/2ml/5ml
GT10+ Χειροκίνητο/Αυτόματο μηχάνημα πλήρωσης λαδιού για καρότσια και ατμούς μίας χρήσης Τάση εισόδου: 110V/220VI Απόδοση έγχυσης: 1000~3000 τμχ/ώρα για πλήρωση ατμού μίας χρήσης 2000 τεμ. προ{6}}ρολά πλήρωσης2 στάθμη έγχυσης1 Ρυθμιζόμενη ταχύτητα0V: ml Εύρος πλήρωσης: 0,05 ml - 9.99mlΑκρίβεια: +/-0,01 ml Στολή για: λάδι CBD, υγρό e, λάδι THC Εφαρμογή : Φυσίγγιο, συσκευή Vape, Pre-rolls, Pods, Σύριγγα κ.λπ.
Λειτουργία
Δημοφιλέστερη μηχανή πλήρωσης κάνναβης GT10+ 0,5ml/1ml/2ml/5ml
Η μηχανή πλήρωσης GT10 πουλάει καλά στις ΗΠΑ και την Ευρώπη, είναι πολύ εύκολη στη χρήση, στο πλύσιμο και στον καθαρισμό, η περιοχή πλήρωσης είναι από 0,05-9,99 ml, μπορείτε να γεμίσετε 800-1600 τμχ ανά ώρα. Μπορεί να σας βοηθήσει να εξοικονομήσετε μεγάλο κόστος πλήρωσης λαδιού.Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με το μηχάνημα πλήρωσης GT10+, επικοινωνήστε με το WhatsApp: +86 15986647278, μπορούμε να πραγματοποιήσουμε βιντεοκλήση για να σας δείξουμε πώς να χρησιμοποιείτε το μηχάνημα.




Συνημμένο αρχείο
| Είδος | Παράμετρος Μηχανής Γεμίσματος |
| Τάση εισόδου | 110 V/220V |
| Ισχύς εισόδου | 1500 W |
| Αποδοτικότητα έγχυσης | 1000~3000pcs/h 2000-4000pcs/h για pre-rolls |
| Ταχύτητα έγχυσης | Ρυθμιζόμενη ταχύτητα 9 επιπέδων |
| Όγκος σκάφους | 1200 ml |
| Εύρος πλήρωσης | 0,05 ml - 9.99ml |
| Ακρίβεια | +/-0,01 ml |
| Θερμοκρασία εγχυτήρα και σκάφους | 77 - 194 F |
| Λειτουργία | Αυτόματο γέμισμα / Χειροκίνητη πλήρωση |
| Μέγεθος | Πλατφόρμα: 76*63*56cm Κύρια μηχανή: 58*71*58 cm |
| Μικτό βάρος | 28KG+56 KG |
| Κοστούμι για | Λάδι, υγρό, χυμός κ.λπ |
| Εφαρμογή | Στυλό μιας χρήσης, Pods, Σύριγγα κ.λπ. |
2. Χαρακτηριστικά
1. Υψηλή απόδοση πλήρωσης στην παραγωγή.
2. Πολύ εύκολο στη χρήση, πλύσιμο και καθάρισμα.
3. Με λειτουργία θερμότητας για παχύρρευστο υγρό.
4. Εύρος πλήρωσης: 0,05-9,99ml
5. Ταχύτητα πλήρωσης: 1000-3000τμχ
3. Σχετικά με εμάς
Η Dongguan Green Time Technology Co., Ltd είναι επαγγελματίας κατασκευαστής προϊόντων υλικού, έχουμε περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή διαφορετικών ηλεκτρονικών προϊόντων και μηχανής πλήρωσης. Όλα τα προϊόντα μας είναι καλής ποιότητας και σε ελκυστικές τιμές. Έχουμε εξαιρετική ομάδα Ε&Α για την ανάπτυξη νέων προϊόντων και την επίλυση των προβλημάτων προϊόντων. Το προϊόν μας έχει κερδίσει καλή φήμη από όλους τους πελάτες μας. Υπάρχουν περισσότεροι από 300 έμπειροι εργαζόμενοι από την ομάδα παραγωγής που μας υποστηρίζουν για να ολοκληρώσουμε έγκαιρα όλες τις παραγγελίες των πελατών μας. Πιστεύαμε ότι η ομάδα μας θα είναι μεγαλύτερη και πιο δυνατή στο άμεσο μέλλον. Καλωσορίζουμε πελάτες από όλο τον κόσμο να μας επισκεφτούν.
4. Συχνές ερωτήσεις
Ε1: σε ποια πόλη βρίσκεστε; πώς μπορώ να φτάσω στο εργοστάσιό σας; Είστε εμπορική εταιρεία ή εργοστάσιο;
A1: Είμαστε στο Dongguan, Guangdong. Μιάμιση ώρα με το αυτοκίνητο από το Shenzhen. Είμαστε εργοστάσιο. Κατασκευάζει κυρίως υγρή μηχανή πλήρωσης, καρότσια, συσκευές και σχετικό προϊόν.
Όσον αφορά το μηχάνημα πλήρωσης, εάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις ή προβλήματα κατά τη χρήση του μηχανήματος, στείλτε μας τα βίντεο για εμφάνιση, θα ξεκαθαρίσουμε τη σύγχυσή σας παρέχοντας τη λύση
Ε2: Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;
A2: Συνήθως 15 ημέρες για την ολοκλήρωση του μηχανήματος, 10-12 ημέρες για την αποστολή
Ε3: Πώς να εγκαταστήσω τα μηχανήματα μου όταν φτάσει;
A3: Έχουμε βίντεο για να σας δείξουμε πώς να ρυθμίζετε, πώς να χρησιμοποιείτε, να συλλέγετε το υπόλοιπο λάδι, να πλένετε και να καθαρίζετε.
Εάν είναι απαραίτητο, μπορούμε να πραγματοποιήσουμε βιντεοκλήση για να σας δείξουμε πώς να ρυθμίζετε, πώς να χρησιμοποιείτε, να καθαρίζετε και να επιλύετε τα προβλήματα.
Ε4: Ποια είναι η εγγύησή σας;
A4: Έχουμε εγγύηση ενός έτους και ισόβια-τεχνική υποστήριξη. Η υπηρεσία μας περιλαμβάνει επίσης τη συντήρηση του μηχανήματος.
Ε5: Ποιος είναι ο όρος πληρωμής σας;
A5: 100% Πληρωμή πριν από την αποστολή για το μηχάνημα.
Σχεδιάζουμε και παράγουμε κυρίως ατμούς μιας χρήσης και οργανώνουμε παραγγελίες oem και odm για πελάτες και έχουμε τον δικό μας μηχανικό που μπορεί να βοηθήσει τον πελάτη να αναπτύξει νέες συσκευές ή μηχανήματα. Εάν έχετε σχέδια για τους ατμούς ή τη δημιουργία γραμμών παραγωγής, επικοινωνήστε μαζί μας, θα σας υποστηρίξουμε για να το πετύχετε.
Παρακάτω είναι μερικά από τα δικά μας ατμίσματα μιας χρήσης για καλούπια, μπορούμε να φτιάξουμε το σχέδιό σας με διαφορετική κατασκευή και μπορείτε επίσης να αλλάξετε το σχήμα του παραθύρου, αν θέλετε μπορούμε να φτιάξουμε και τη συσκευασία για εσάς.











https://www.facebook.com/100090135820958/videos/1149881509773534
Δημοφιλείς Ετικέτες: πιο δημοφιλής μηχανή πλήρωσης λαδιού κάνναβης gt10+ 0,5ml/1ml/2ml /5ml, Κίνα πιο δημοφιλής μηχανή πλήρωσης λαδιού κάνναβης gt10+ 0,5ml/1ml/2ml /5ml προμηθευτές, εργοστάσιο
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
ΠιοΜηχανή πλήρωσης λαδιού κάνναβης Semi- Auto GT10 από ...
ΠιοΚαλύτερης ποιότητας Μηχανή πλήρωσης λαδιού με φυσίγγ...
Πιο0.5ml 1ml 2ml Παχύ CBD HHC 510 Carts Μηχανή πλήρωσης...
ΠιοΚαυτές πωλήσεις GT10 Flex Vape Cartridge 0.5/1/2/5ML...
ΠιοPoland Hot Selling GT10 1ml/2ml/5ml Cartridge/Μηχανή...
ΠιοCBD κασέτας πλήρωσης πλήρωσης λαδιού GT 10+
Αποστολή ερώτησής




