Προϊόντα
Μηχανή πλήρωσης φυσιγγίων GT10 για αποσταγμένο λάδι CBD THC HHC
GT10 Flex High-Precision Injection Machine Τάση εισόδου: 110V/220VI Απόδοση έγχυσης: 1000~2000pcs/h Ταχύτητα έγχυσης: Ρυθμιζόμενη ταχύτητα 10 επιπέδων Όγκος δοχείου: 550 ml Εύρος πλήρωσης: 0,01 ml Εύρος πλήρωσης: 0,01 ml: +9 ml: {13}}.01ml Στολή για : λάδι CBD, υγρό e, λάδι THC Εφαρμογή : Φυσίγγιο, συσκευή Vape, Pods, Σύριγγα κ.λπ.
Λειτουργία
Γέμισμα κασέτας GT10Μηχανή για αποσταγμένο λάδι CBD THC HHC
Για περισσότερες λεπτομέρειες, παρακαλούμε επικοινωνήστεWhatsApp: +86 15986647278










Συνημμένο αρχείο
| Είδος | Παράμετρος Μηχανής Γεμίσματος |
| Τάση εισόδου | 100 V |
| Ισχύς εισόδου | 200 W |
| Αποδοτικότητα έγχυσης | 800~2000 τμχ/ώρα |
| Ταχύτητα έγχυσης | Ρυθμιζόμενη ταχύτητα 10 επιπέδων |
| Όγκος σκάφους | 550 ml |
| Εύρος πλήρωσης | 0.5ml - 10ml |
| Ακρίβεια | +/-0.01 ml |
| Θερμοκρασία εγχυτήρα και σκάφους | 77 - 194 F |
| Μονάδα έγχυσης | Αφαιρούμενο & Ανταλλάσιμο |
| Λειτουργία | Ημιαυτόματος |
| Μέγεθος | 44 cm (Μ) * 44 cm (Υ) * 28 cm (Π) |
| Καθαρό Βάρος | 22,5 κιλά |
| Κοστούμι για | Λάδι, υγρό, χυμός κ.λπ |
| Εφαρμογή | Στυλό μιας χρήσης, Pods, Σύριγγα κ.λπ. |
Δημοφιλείς Ετικέτες: Μηχανή πλήρωσης φυσιγγίων gt10 για αποσταγμένο λάδι cbd thc hhc, Κίνα Μηχανή πλήρωσης φυσιγγίων gt10 για προμηθευτές αποσταγμένου λαδιού cbd thc hhc, εργοστάσιο
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
ΠιοΜηχάνημα πλήρωσης μαρκαδόρων μιας χρήσης
ΠιοΜηχανή πλήρωσης στυλό υψηλής ακρίβειας Vape
ΠιοΜηχάνημα πλήρωσης σωλήνων ηλεκτρικού τσιγάρου
ΠιοΦορητή μηχανή πλήρωσης κασετών λαδιού Vape
ΠιοΜηχανή πλήρωσης φυσιγγίων/στυλών ατμού 2024 Hot Sell...
Πιο2024 Το πιο δημοφιλές ημιαυτόματο CBD 510 Cart CBD Μ...
Αποστολή ερώτησής





