Προϊόντα
Single Heads Semi Automatic 2ml CBD Vape Liquid Injection Equick Oil Hot Oil Cartridge Cart πλήρωσης Μηχανή πλήρωσης
Μηχανή πλήρωσης & έγχυσης GT 10 High Precesion, εργοστασιακή έξοδος!
Λειτουργία
Single Heads Semi Automatic 2ml CBD Vape Liquid Injection Equick Oil Hot Oil Cartridge Cart πλήρωσης Μηχανή πλήρωσης
Μηχανή πλήρωσης & έγχυσης GT 10 High Precesion
Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με τη Lisa.WhatsApp:86 17369498729/ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ:sales18@greentime.com.cn
| Παράμετρος μηχανής | |
| Τάση εισόδου | 100 V |
| Δύναμη εισαγωγής | 200 W |
| Αποδοτικότητα έγχυσης | 1000~2000 τμχ/ώρα |
| Ταχύτητα έγχυσης | Ρυθμιζόμενη ταχύτητα 10 επιπέδων |
| Όγκος σκάφους | 550 ml |
| Εύρος πλήρωσης | %7β%7β0%7δ%7δ.01ml %7β%7β2%7δ%7δ.99ml |
| Ακρίβεια | %2Β%2Φ%7Β%7Β1%7Δ%7Δ.01 ml |
| Θερμοκρασία εγχυτήρα | 77 - 194 F |
| Θερμοκρασία σκάφους | 77 - 194 F |
| Μονάδα έγχυσης | Αφαιρούμενο & Ανταλλάσιμο |
| Λειτουργία | Ημιαυτόματος |
| Μέγεθος | 44 cm (Μ) * 44 cm (Υ) * 28 cm (Π) |
| Καθαρό βάρος | 22,5 κιλά |
| Κοστούμι για | Έλαιο CBD, υγρό, λάδι THC |
| Εφαρμογή | Κασέτα, συσκευή Vape, Pods, Σύριγγα κ.λπ. |












Δημοφιλείς Ετικέτες: μονή κεφαλή ημιαυτόματος εξοπλισμός έγχυσης υγρού ατμού 2ml cbd cbd μηχανή πλήρωσης καροτσιών αφής κασέτας λαδιού με οθόνη αφής μηχανή πλήρωσης, Κίνα μονή κεφαλή ημιαυτόματη 2ml cbd εξοπλισμός έγχυσης υγρού ατμίσματος με οθόνη αφής κασέτας λαδιού, προμηθευτές μηχανών πλήρωσης, εργοστάσιο
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
ΠιοΜηχανή πλήρωσης λαδιού GT10 CBD, THC, HHC, ΖΩΝΤΑΝΗ Ρ...
ΠιοΗμιαυτόματες μηχανές πλήρωσης και έγχυσης υψηλής ακρ...
ΠιοΧονδρικό μηχάνημα πλήρωσης λαδιού παχύ φυσιγγίων Sem...
ΠιοGreen Time 0.5ml 1ml 2ml Μηχανή πλήρωσης λαδιού μαρκ...
ΠιοΜηχανή πλήρωσης λαδιού κάνναβης Hot Selling ΗΠΑ με λ...
ΠιοΜηχάνημα πλήρωσης λαδιού μαρκαδόρου καυτού ακριβείας...
Αποστολή ερώτησής




