Προϊόντα
Μηχανές πλήρωσης φυσιγγίων νήματος 510 για λάδι και απόσταγμα, ημιαυτόματη μηχανή πλήρωσης φυσιγγίων μίας χρήσης CBD 550 ml
Μηχανή έγχυσης υψηλής ακρίβειας GT10 Flex
Τάση εισόδου: 100 V
Αποδοτικότητα έγχυσης: 1000~2000 τμχ/ώρα
Ταχύτητα έγχυσης: Ρυθμιζόμενη ταχύτητα 10 επιπέδων
Όγκος δοχείου: 550 ml Εύρος πλήρωσης: 0,01 ml - 9,99 ml
Ακρίβεια: +/-0.01ml
Κοστούμι για: λάδι CBD, υγρό υγρό, λάδι THC
Εφαρμογή: Κασέτα, συσκευή Vape, Pods, Σύριγγα κ.λπ.
Λειτουργία
Μηχανές πλήρωσης φυσιγγίων νήματος 510 για λάδι και απόσταγμα, ημιαυτόματη μηχανή πλήρωσης φυσιγγίων μίας χρήσης CBD 550 ml
Για περισσότερες λεπτομέρειες, παρακαλούμε επικοινωνήστεWhatsApp: +86 17369498729
Οδηγίες μηχανήματος

Εξάρτημα θέρμανσης μηχανήματος

Επίδειξη πλήρωσης λαδιού







Συνημμένο αρχείο
| Είδος | Παράμετρος Μηχανής Γεμίσματος |
| Τάση εισόδου | 100 V |
| Δύναμη εισαγωγής | 200 W |
| Αποδοτικότητα έγχυσης | 800~2000 τμχ/ώρα |
| Ταχύτητα έγχυσης | Ρυθμιζόμενη ταχύτητα 10 επιπέδων |
| Όγκος σκάφους | 550 ml |
| Εύρος πλήρωσης | 0.5ml - 10ml |
| Ακρίβεια | +/-0.01 ml |
| Θερμοκρασία εγχυτήρα και σκάφους | 77 - 194 F |
| Μονάδα έγχυσης | Αφαιρούμενο & Ανταλλάσιμο |
| Λειτουργία | Ημιαυτόματος |
| Μέγεθος | 44 cm (Μ) * 44 cm (Υ) * 28 cm (Π) |
| Καθαρό βάρος | 22,5 κιλά |
| Κοστούμι για | Λάδι, υγρό, χυμός κ.λπ |
| Εφαρμογή | Στυλό μιας χρήσης, Pods, Σύριγγα κ.λπ. |
Εφαρμοσμένο προϊόν
|
510 Φυσίγγια |
Ατμιστής μίας χρήσης CBD |
Συσκευή Vape 2 σε 1 |
Σχετικά με εμάς
Η Dongguan Green Time Technology Co., Ltd, που ιδρύθηκε το 2010, είναι επαγγελματίας κατασκευαστής μηχανών. Η ομάδα της μηχανής πλήρωσης αποτελείται από μηχανικούς με πλούσια εμπειρία. Η άριστη ικανότητα και η ισχυρή έρευνα, η συνεχής βελτίωση και καινοτομία της μηχανής πλήρωσης μας επιτρέπει να εγγυηθούμε την ικανοποίηση των πελατών.



3. Σχετικά με εμάς
Η Dongguan Green Time Technology Co., Ltd είναι επαγγελματίας κατασκευαστής προϊόντων υλικού, έχουμε περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή διαφορετικών ηλεκτρονικών προϊόντων και μηχανής πλήρωσης. Όλα τα προϊόντα μας είναι καλής ποιότητας και σε ελκυστικές τιμές. Έχουμε εξαιρετική ομάδα Ε&Α για την ανάπτυξη νέων προϊόντων και την επίλυση των προβλημάτων προϊόντων. Το προϊόν μας έχει κερδίσει καλή φήμη από όλους τους πελάτες μας. Υπάρχουν περισσότεροι από 300 έμπειροι εργαζόμενοι από την ομάδα παραγωγής που μας υποστηρίζουν για να ολοκληρώσουμε έγκαιρα όλες τις παραγγελίες των πελατών μας. Πιστεύαμε ότι η ομάδα μας θα είναι μεγαλύτερη και πιο δυνατή στο άμεσο μέλλον. Καλωσορίζουμε πελάτες από όλο τον κόσμο να μας επισκεφτούν.
4. Συχνές ερωτήσεις
Ε1: Σε ποια πόλη βρίσκεστε; πώς μπορώ να φτάσω στο εργοστάσιό σας; Είστε εμπορική εταιρεία ή εργοστάσιο;
A1: Είμαστε στο Dongguan, Guangdong. Μιάμιση ώρα με το αυτοκίνητο από το Shenzhen. Είμαστε εργοστάσιο. Κατασκευάζει κυρίως υγρή μηχανή πλήρωσης, καρότσια, συσκευές και σχετικό προϊόν. Για τη μηχανή πλήρωσης, προσφέρουμε τοπική υπηρεσία για διδασκαλία και επισκευή στις ΗΠΑ.
Ε2: Γιατί οι τιμές σας είναι υψηλότερες από άλλες;
A2: Προσφέρουμε μηχανήματα καλύτερης ποιότητας στην επιχείρησή μας. Καλώς ήλθατε να επισκεφθείτε, θα δείτε τη διαφορά.
Ε3: Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;
A3: Συνήθως 15 ημέρες για την ολοκλήρωση του μηχανήματος, 10-12 ημέρες για την αποστολή
Ε4: Πώς να εγκαταστήσω τα μηχανήματα μου όταν φτάσει;
A4: Θα πάμε στο εργοστάσιό σας για να εγκαταστήσουμε τις μηχανές και να εκπαιδεύσουμε το προσωπικό σας πώς να χειρίζεται τις μηχανές.
Ε5: Ποια είναι η εγγύησή σας;
A5: Έχουμε εγγύηση ενός έτους και δια βίου τεχνική υποστήριξη. Η υπηρεσία μας περιλαμβάνει επίσης τη συντήρηση του μηχανήματος.
Ε6: Ποιος είναι ο όρος πληρωμής σας;
A6: 30% T/T εκ των προτέρων ως προκαταβολή, το υπόλοιπο πρέπει να καταβληθεί πριν από την αποστολή.
Δημοφιλείς Ετικέτες: 510 μηχανές πλήρωσης φυσιγγίων νήματος για λάδι και απόσταγμα, ημιαυτόματη μηχανή πλήρωσης λαδιού φυσιγγίων μίας χρήσης 550 ml cbd, Κίνα Μηχανές πλήρωσης φυσιγγίων νήματος 510 για λάδι και απόσταγμα, προμηθευτές ημιαυτόματων μηχανών πλήρωσης φυσιγγίων μιας χρήσης 550 ml cbd, εργοστάσιο
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
ΠιοΦορητή μηχανή πλήρωσης λαδιού για το ιξώδες CBD, THC...
Πιο2024 Factory Direct Sales - Μηχανή πλήρωσης λαδιού τ...
ΠιοΕργοστασιακή τιμή αυτόματη μηχανή πλήρωσης λαδιού 0....
ΠιοΜηχάνημα πλήρωσης λαδιού μαρκαδόρου καυτού ακριβείας...
ΠιοΗΠΑ Καναδάς 202 Factory Direct Sales- Three Differen...
ΠιοΧονδρική τιμή Θερμαινόμενο 1ml 2ml 5ml THC 510 Carts...
Αποστολή ερώτησής








