Προϊόντα
CA Hot Selling All In One Συσκευή Vape 1ml για D8 9 10 CBD THC Distaillation Live Resin Thick Oil
* 1 γραμμάριο στυλό μιας χρήσης
*Περίπου 500 ρουφηξιές ανά στυλό
*Κεραμικό πηνίο χωρητικότητας 1ML
*Επαναφορτιζόμενη / Μίας χρήσης
*Επιτυχές τεστ βαρέων μετάλλων
Λειτουργία
CA Hot Selling All In One Συσκευή Vape 1ml για D8 9 10 CBD THC Distaillation Live Resin Thick Oil




| Παράμετρος προϊόντος | |
| Μέγεθος | 19,9*10*89 χλστ |
| Καθαρό Βάρος | 21.1g |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 1.0ml |
| Τρύπα εισαγωγής λαδιού | 4 *1,6 mm (προσαρμοσμένο μέγεθος οπής) |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 350 mAh |
| Σπείρα | Κεραμικό πηνίο |
| Αντίσταση | 1,3 ωμ |
| Υλικό | Κεραμικό + PCTG + Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Φόρτιση | Φόρτιση USBC |
| Δυναμικό |
3.6V |
| Θύρα επαναφόρτισης | Τύπος Γ |
| Χρώμα | Ίδιο με την εικόνα ή το έθιμο |
| Δραστηριοποίηση | Εισπνοή Ενεργοποιήθηκε |
| Τεχνολογία εμφάνισης | Αυτοκόλλητο/Φινίρισμα ψησίματος |
| Χαρακτηριστικό | Ορατό παράθυρο, το σχήμα μπορεί να προσαρμοστεί Τεχνολογία διπλού καναλιού αέρα |
| Πακέτο | 50 κομμάτια ατμού σε κάθε Δίσκο Συσκευασμένο σε κουτί |
Ως κατασκευαστής και προμηθευτής πρωτότυπου σχεδιασμού άδειου στυλό ατμίσματος CBD, προμηθεύουμε τα νεότερα και καλύτερα στυλό ατμίσματος στην αγορά σε μεγάλες ποσότητες. Και προμηθεύουμε μόνο προϊόντα ατμίσματος υψηλής ποιότητας σε ανταγωνιστικές τιμές χονδρικής, υπάρχουν μεγάλες ποσότητες σε απόθεμα. Επιπλέον, η 5-Η εξυπηρέτηση πελατών της Stars είναι η μηχανή ανάπτυξής μας στον κλάδο των ατμοποιητών μακροπρόθεσμα. Κατασκευάζουμε και διαθέτουμε χονδρική όχι μόνο στυλό μίας χρήσης, αλλά και φυσίγγια, μπαταρίες και προσαρμοσμένες συσκευασίες Vape.
- Προσοχή:
Γεμίστε το στυλό μίας χρήσης από την κορυφή σε γωνία 45-μοιρών
Καλύψτε αμέσως καλά το επάνω κάλυμμα μόλις τελειώσει η πλήρωση για να αποφύγετε τη διαρροή
Αφήστε το να καθίσει για λίγο μετά το γέμισμα, οδηγώντας σε μια πολύ καλύτερη εμπειρία ατμίσματος
- Παρακαλούμε καλέστε για εκπτώσεις σε παραγγελίες χονδρικής εάν είναι μεγαλύτερες
☆Επικοινωνήστε μαζί μας για προσαρμοσμένη υπηρεσία OEM/ODM, σας βοηθάμε να τοποθετήσετε το λογότυπό σας σε προϊόντα και συσκευασίες
☆Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε υπηρεσία πλήρωσης λαδιού γιατί έχουμε το μηχάνημα για να γεμίσουμε τα άδεια φυσίγγια CBD ή τα στυλό ατμίσματος
WhatsApp: +8617369498729
Wechat:17369498729

Δημοφιλείς Ετικέτες: ca hot selling all in one συσκευή ατμού 1ml για d8 9 10 cbd thc distaillation ζωντανή ρητίνη παχύρρευστο λάδι, Κίνα ca hot selling all in a vape 1ml για προμηθευτές d8 9 10 cbd thc distaillation ζωντανή ρητίνη παχύρρευστο λάδι, εργοστάσιο
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
ΠιοCBD Μπαταρία ατμίσματος 510
ΠιοΣυσκευή μίας χρήσης VCARD 4g HHC-O Blend Live Resin ...
ΠιοUSA 1ml 2ml Drip Oil Pod Vape Δημοφιλές σχέδιο για Π...
ΠιοChina Dual Chamber 1ml 2ml Μίας χρήσης στυλό ατμού γ...
ΠιοLC 1ml 2ml Drip Oil Pod Vape Δημοφιλές σχέδιο για Πρ...
ΠιοΚαλής ποιότητας Συσκευή ατμού μίας χρήσης διπλής γεύ...
Αποστολή ερώτησής





