Προϊόντα

Ηλεκτρικό τσιγάρο 2 MG CBD/THC με μπαταρία 350 mAh
V20: Τα ηλεκτρονικά τσιγάρα CBD είναι η διαδικασία εισπνοής αερολυμάτων που περιέχουν κανναβιδιόλη μέσω μιας συσκευής ηλεκτρονικού τσιγάρου που ψεκάζει. Το λάδι ηλεκτρονικού τσιγάρου CBD είναι ένα υγρό που περιέχει CBD και άλλες ενώσεις που εξατμίζεται όταν θερμαίνεται. Τα ηλεκτρονικά τσιγάρα CBD μοιάζουν με παραδοσιακές συσκευές ατμίσματος, αλλά δεν περιέχουν καπνό. Αντίθετα, είναι γεμάτα με CBD e-liquid και μπορούν να είναι αρωματισμένα ή χωρίς γεύση.
Λειτουργία
Ηλεκτρικό τσιγάρο 2 MG CBD/THC με μπαταρία 350 mAh
Το ηλεκτρονικό τσιγάρο είναι ένας ατμοποιητής που τροφοδοτείται από μπαταρία που θερμαίνει το υγρό e-liqui στη δεξαμενή ψεκασμού. Τα ηλεκτρονικά τσιγάρα δεν απαιτούν καύση και παράγουν μόνο «ατμό» χωρίς πίσσα ή μονοξείδιο του άνθρακα. Μερικοί άνθρωποι στον ιατρικό τομέα πιστεύουν ότι είναι πιθανά υποκατάστατα της νικοτίνης. Θεωρητικά, μπορούν επίσης να μειώσουν τον αντίκτυπο ορισμένων παραδοσιακών τσιγάρων στον οργανισμό και την πιθανότητα πυρκαγιών. Σε ορισμένες χώρες, τα ηλεκτρονικά τσιγάρα προωθούνται ως εναλλακτική λύση στα τσιγάρα ως ένας από τους τρόπους για τους καπνιστές να μείνουν μακριά από την καρκινογόνο πίσσα στα τσιγάρα. Τα παραδοσιακά τσιγάρα καίγονται σε υψηλές θερμοκρασίες και παράγουν πίσσα, η οποία προσκολλάται στις κυψελίδες και είναι ο ένοχος της ασθένειας. Τα ηλεκτρονικά τσιγάρα χρησιμοποιούν ψεκασμό, δεν παράγουν πίσσα και έχουν τη δυνατότητα να μειώσουν τις βλάβες. Οι διαμάχες για τα ηλεκτρονικά τσιγάρα αυξάνονται σταδιακά. Τα ζητήματα που συζητούνται συχνά περιλαμβάνουν ηλεκτρονικά υγρά διαφορετικής ποιότητας που μπορούν εύκολα να προκαλέσουν πνευμονικές λοιμώξεις, ακατάλληλες συνήθειες καπνίσματος που μπορούν εύκολα να οδηγήσουν σε υπερβολική χρήση, συσκευασία που προκαλεί μεγάλη πρόκληση και νέα εμφάνιση. Τα ηλεκτρονικά τσιγάρα μπορούν εύκολα να παρακινήσουν τους εφήβους να τα καπνίσουν, καθιστώντας τα ηλεκτρονικά τσιγάρα αμφιλεγόμενα. Η Δημόσια Υγεία της Αγγλίας ανέφερε το 2015 ότι τα ηλεκτρονικά τσιγάρα είναι 95% λιγότερο επιβλαβή από τα παραδοσιακά τσιγάρα και βοηθούν 20000 καπνιστές να σταματήσουν το κάπνισμα κάθε χρόνο.
Οι λεπτομερείς πληροφορίες για το άδειο ατμό μιας χρήσης V20, εάν έχετε οποιαδήποτε απορία και χρειάζεστε περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε μαζί μου οποιαδήποτε στιγμή μέσω του whatsapp:15818383206, email:sales22@greentime.com.




| Μέγεθος (Μ x Π x Υ) | 19,9*10*97,3 χλστ |
| Καθαρό βάρος | 21.1g |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 2.%7β%7β1%7δ}ml |
| Τρύπα εισαγωγής λαδιού | 4 οπές, μέγεθος οπής 1,6 mm (προσαρμοσμένο μέγεθος τρύπας) |
| Χωρητικότητα | 350 mAh |
| Αντίσταση φυσιγγίου | Κεραμικό πηνίο 1,4 ohm |
| Υλικό | PCGT με ανοξείδωτο χάλυβα |
| Φόρτιση | Φόρτιση USBC |
| χαρακτηριστικό | 1. Εισπνεύστε ενεργοποιημένο, Κεραμικό θερμαντικό στοιχείο 2. Το ορατό παράθυρο, το σχήμα μπορεί να προσαρμοστεί 3. Γρήγορο και εύκολο ξεφύλλισμα κορυφής 4. Τεχνολογία διπλού καναλιού αέρα 5. Χρώμα προσαρμογής, αυτοκόλλητο/Φινίρισμα ψησίματος 6. Κάτω φόρτιση USBC |
| Πακέτο | 50 κομμάτια ατμού σε κάθε Δίσκο Συσκευασμένο σε κουτί |
Δημοφιλείς Ετικέτες: Ηλεκτρικό τσιγάρο 2mg cbd/thc με μπαταρία 350mah, Κίνα ηλεκτρικό τσιγάρο 2mg cbd/thc με προμηθευτές μπαταρίας 350mah, εργοστάσιο
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αποστολή ερώτησής
