Προϊόντα
GT33 Αυτόματη μηχανή πλήρωσης λαδιού CBD/THC/HHC Multi-Flavors 1ml 2ml 5ml Μηχανή πλήρωσης
GT33 Τάση εισόδου μηχανής πλήρωσης λαδιού υψηλής ακρίβειας: 110V/220VI Απόδοση έγχυσης: 600~1500 τμχ/h Ταχύτητα έγχυσης: 9 επίπεδα ταχύτητας ρυθμιζόμενη Όγκος αγγείου: 1200 ml Εύρος πλήρωσης: 0,05 ml: 0,05 ml: {9 ml/ {13}}.01ml Στολή για : λάδι CBD, υγρό e, λάδι THC Εφαρμογή : Φυσίγγιο, συσκευή Vape, Pods, Σύριγγα κ.λπ.
Λειτουργία
GT33 Αυτόματη μηχανή πλήρωσης λαδιού CBD/THC/HHC
Μηχανή Γεμίσματος Multi-Flavors 1ml 2ml 5ml
Το μηχάνημα πλήρωσης GT33 πουλάει καλά στις ΗΠΑ και την Ευρώπη και είναι πολύ εύκολο στη χρήση, το πλύσιμο και το καθάρισμα, το εύρος πλήρωσης είναι από 0.05-9.99 ml, μπορείτε να γεμίσετε 800-1500 τεμ την ώρα. Μπορεί να σας βοηθήσει να εξοικονομήσετε μεγάλο κόστος πλήρωσης λαδιού.Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες, επικοινωνήστε με τον Fred WhatsApp: +86 15986647278




Συνημμένο αρχείο
| Είδος | Παράμετρος Μηχανής Γεμίσματος |
| Τάση εισόδου | 100 V |
| Ισχύς εισόδου | 1500 W |
| Αποδοτικότητα έγχυσης | 600~1500 τμχ/ώρα |
| Ταχύτητα έγχυσης | Ρυθμιζόμενη ταχύτητα 9 επιπέδων |
| Όγκος σκάφους | 1200 ml*3 |
| Εύρος πλήρωσης | 0.05ml - 9.99ml |
| Ακρίβεια | +/-0.01 ml |
| Θερμοκρασία εγχυτήρα και σκάφους | 77 - 194 F |
| Λειτουργία | Αυτόματο γέμισμα / Χειροκίνητη πλήρωση |
| Μέγεθος | Πλατφόρμα: 76*63*56cm Κύρια μηχανή: 58*71*58 cm |
| Μικτό βάρος | 110 κιλά |
| Κοστούμι για | Λάδι, υγρό, χυμός κ.λπ |
| Εφαρμογή | Στυλό μιας χρήσης, Pods, Σύριγγα κ.λπ. |
2. Χαρακτηριστικά
1. Υψηλή απόδοση πλήρωσης στην παραγωγή.
2. Πολύ εύκολο στη χρήση, πλύσιμο και καθάρισμα.
3. Με λειτουργία θερμότητας για παχύρρευστο υγρό.
4. Εύρος πλήρωσης: 0.05-9.99 ml
5. Ταχύτητα πλήρωσης: 600-1500τεμ
3. Σχετικά με εμάς
Η Dongguan Green Time Technology Co., Ltd είναι επαγγελματίας κατασκευαστής προϊόντων υλικού, έχουμε περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή διαφορετικών ηλεκτρονικών προϊόντων και μηχανής πλήρωσης. Όλα τα προϊόντα μας είναι καλής ποιότητας και σε ελκυστικές τιμές. Έχουμε εξαιρετική ομάδα Ε&Α για την ανάπτυξη νέων προϊόντων και την επίλυση των προβλημάτων προϊόντων. Το προϊόν μας έχει κερδίσει καλή φήμη από όλους τους πελάτες μας. Υπάρχουν περισσότεροι από 300 έμπειροι εργαζόμενοι από την ομάδα παραγωγής που μας υποστηρίζουν για να ολοκληρώσουμε έγκαιρα όλες τις παραγγελίες των πελατών μας. Πιστεύαμε ότι η ομάδα μας θα είναι μεγαλύτερη και πιο δυνατή στο άμεσο μέλλον. Καλωσορίζουμε πελάτες από όλο τον κόσμο να μας επισκεφτούν.
4. Συχνές ερωτήσεις
Ε1: σε ποια πόλη βρίσκεστε; πώς μπορώ να φτάσω στο εργοστάσιό σας; Είστε εμπορική εταιρεία ή εργοστάσιο;
A1: Είμαστε στο Dongguan, Guangdong. Μιάμιση ώρα με το αυτοκίνητο από το Shenzhen. Είμαστε εργοστάσιο. Κατασκευάζει κυρίως υγρή μηχανή πλήρωσης, καρότσια, συσκευές και σχετικό προϊόν
Για τη μηχανή πλήρωσης, προσφέρουμε τοπική υπηρεσία για διδασκαλία και επισκευή στις ΗΠΑ.
Ε2: Γιατί οι τιμές σας είναι υψηλότερες από άλλες;
A2: Προσφέρουμε μηχανήματα καλύτερης ποιότητας στην επιχείρησή μας. Καλώς ήλθατε να επισκεφθείτε, θα δείτε τη διαφορά.
Ε3: Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;
A3: Συνήθως 15 ημέρες για την ολοκλήρωση του μηχανήματος, 10-12 ημέρες για την αποστολή
Ε4: Πώς να εγκαταστήσω τα μηχανήματα μου όταν φτάσει;
A4: Θα πάμε στο εργοστάσιό σας για να εγκαταστήσουμε τις μηχανές και να εκπαιδεύσουμε το προσωπικό σας πώς να χειρίζεται τις μηχανές.
Ε5: Ποια είναι η εγγύησή σας;
A5: Έχουμε εγγύηση ενός έτους και ισόβια τεχνική υποστήριξη. Η υπηρεσία μας περιλαμβάνει επίσης τη συντήρηση του μηχανήματος.
Ε6: Ποιος είναι ο όρος πληρωμής σας;
A6: 100% Πληρωμή πριν από την αποστολή για το μηχάνημα.
Σχεδιάζουμε και παράγουμε κυρίως ατμούς μιας χρήσης και οργανώνουμε παραγγελίες oem και odm για πελάτες και έχουμε τον δικό μας μηχανικό που μπορεί να βοηθήσει τον πελάτη να αναπτύξει νέες συσκευές ή μηχανήματα. Εάν έχετε σχέδια για τους ατμούς, επικοινωνήστε μαζί μας, θα σας υποστηρίξουμε για να το πετύχετε.
Δημοφιλείς Ετικέτες: gt33 αυτόματη μηχανή πλήρωσης λαδιού cbd/thc/hhc πολλαπλών γεύσεων 1ml 2ml 5ml μηχανή πλήρωσης, Κίνα gt33 αυτόματη μηχανή πλήρωσης λαδιού cbd/thc/hhc πολλαπλών γεύσεων 1ml 2ml 2ml 5ml μηχανή πλήρωσης, εργοστασιακό
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
ΠιοGreen Time 0.5ml 1ml 2ml Μηχανή πλήρωσης λαδιού μαρκ...
ΠιοΦορητό ημιαυτόματο CBD 510 Cart CBD Μηχάνημα πλήρωση...
Πιο1ml 2ml 3ml Αυτόματη μηχανή πλήρωσης φυσιγγίων υγρού...
ΠιοΚαλύτερης ποιότητας GT10 Semi-Auto Oil Oil Machine GT10
ΠιοΜηχάνημα πλήρωσης κασετών ατμίσματος λαδιού THC στυλ...
ΠιοΙσπανία .5g Μηχάνημα πλήρωσης και κάλυψης φυσιγγίων ...
Αποστολή ερώτησής




