Προϊόντα
Ατμόλουτρο μιας χρήσης 10000PUFFS με επιχρυσωμένο/ασημένιο κέλυφος+δέρμα
ZENA UNI 10000PUFFS: Μεγαλύτερη ισχύς και μεγαλύτερα σύννεφα
1: Μέγεθος: 45*28,5*95mm
2: Οθόνη α: Λογότυπο προσαρμογής β: Ενδείξεις λαδιού, γ: Ενδείξεις μπαταρίας
3: Πηνία διπλού πλέγματος: Καινοτόμος τεχνολογία διπλού πλέγματος την ανθεκτικότητα, διπλασιάζοντας την ικανοποίησή σας με πολύ μεγαλύτερα σύννεφα
Λειτουργία
Ατμόλουτρο μιας χρήσης 10000PUFFS με επιχρυσωμένο/ασημένιο κέλυφος+δέρμα
1. Εισπνεύστε ενεργοποιημένο, ανοξείδωτο θερμαντικό στοιχείο
2. Προσαρμογή επιμετάλλωσης χρυσό/ασημί κέλυφος+δερμάτινο+λογότυπο (ανάγλυφο, εκτύπωση uv, χρυσό/ασημένιο φύλλο)
3.0.6ohm Πηνίο διπλού πλέγματος, εισαγωγή υλικού N406
4. Οθόνη λευκών LED στο πλάι (λογότυπο προσαρμογής, δείκτες λαδιού, ενδείξεις μπαταρίας)
5: Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας: οι ενδείξεις μπαταρίας λαδιού αναβοσβήνουν 10 φορές
6: Ένδειξη βραχυκυκλώματος: ενδείξεις μπαταρίας λαδιού+ LED οθόνης αναβοσβήνει 5 φορές
7. Κάτω φόρτιση USBC







Εάν ενδιαφέρεστε για τον ατμό μιας χρήσης 10000puffs, επικοινωνήστε μαζί μου ως εξής:
whatsapp:15818383206
email:sales22@greentime.com.cn
| Μέγεθος (Μ x Π x Υ) | 45*28,5*95 χλστ |
| Καθαρό βάρος | 78g |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 15 ml |
| Φούσκα | 10000 |
| Χωρητικότητα | 850 mAh |
| Υλικό ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ | PETG +ΣΙΛΙΚΟΝΗ (ΒΑΘΜΟΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ) |
| Φόρτιση | Φόρτιση USBC |
| χαρακτηριστικό | 1. Εισπνεύστε ενεργοποιημένο, ανοξείδωτο θερμαντικό στοιχείο 2. Προσαρμογή επιμετάλλωσης χρυσό/ασημί κέλυφος+δερμάτινο+λογότυπο (ανάγλυφο, εκτύπωση uv, χρυσό/ασημένιο φύλλο) 3.0.6ohm Πηνίο διπλού πλέγματος, εισαγωγή υλικού N406 4. Οθόνη λευκής λυχνίας LED στο πλάι (λογότυπο προσαρμογής, ενδείξεις λαδιού, ενδείξεις μπαταρίας) 5: Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας: οι ενδείξεις μπαταρίας λαδιού αναβοσβήνουν 10 φορές 6: Ένδειξη βραχυκυκλώματος: ενδείξεις μπαταρίας λαδιού+ LED οθόνης αναβοσβήνει 5 φορές 7. Κάτω φόρτιση USBC |
| Πακέτο | 10 τεμάχια ανά συσκευασία και 20 συσκευασίες σε κουτί |
Δημοφιλείς Ετικέτες: 10000 puffs ατμού μίας χρήσης με επιμετάλλωση χρυσό/ασημί κέλυφος+δέρμα, Κίνα 10000 puffs ατμού μίας χρήσης με επιχρυσωμένο/ασημί κέλυφος+δέρμα προμηθευτές, εργοστάσιο
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αποστολή ερώτησής




